SKLEP INTERNETOWY

W czasach pandemii sprzedaż przerzuciła się do internetu. Chcieliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i stworzyć miejsce intuicyjne i przyjazne. Zakupy przez internet są na pewno wygodne i szybkie. W jednym miejscu możesz znaleźć wszystko czego potrzebujesz. Sam wybierasz miejsce i czas. Pokaże Wam jakie to przyjemne 🙂

PO PIERWSZE ASORTYMENT I KATEGORIE

KATEGORIE

Dlaczego taki podział? Tworząc sklep mieliśmy problem z podziałem i rozmieszczeniem produktów. Oferta jest bardzo bogata i zastosowanie różnorodne. Wprowadzając takie rozwiązanie możecie szybko znaleźć odpowiedni produkt. W asortymencie możecie szukać produktów alfabetycznie, co na pewno usprawni znalezienie wybranego asortymentu. Kategorie natomiast dzielą produkty według ich zastosowania. Jesteś fryzjerem? Wszystko co potrzebne znajdziesz w dziale dla fryzjerów.

LIMITOWANE OKAZJE

Tutaj możecie znaleźć wszystkie promocje, wyprzedaże czy obniżki. Teraz na otwarcie sklepu obowiązuje kod na darmową dostawę oraz gratisy przy zamówieniu przez sklep internetowy. Na pewno cały czas będziecie mogli skorzystać z nowych rabatów.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ 🙂

Wiemy jak ważne są relacje. Bardzo zależy nam na długofalowej współpracy. Chcieliśmy Wam pokazać kim jesteśmy, co robimy i pokazać Wam nasze miejsce pracy. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy polskim producentem artykułów higienicznych jednorazowego użytku. Cały czas się rozwijamy, uczestniczymy w targach i szkoleniach. Stworzyliśmy linię autorskich produktów PANW. Mamy produkty kompostowalne, wiele wzorów i kolorów, szeroką gamę rozmiarów i surowców. Czasem obraz zastępuje 1000 słów dlatego mamy piktogramy. Zobaczcie sami

https://sklep.panw.pl/content/6-korzysci

Pozostaje mi tylko zaprosić was na nowy sklep internetowy.

https://sklep.panw.pl/

Czekamy na Wasze zamówienia. Do zobaczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *