DEPILACJA

Wiecie, że w dzisiejszych czasach najpopularniejszą metodą depilacji jest golenie jednorazową maszynką? Serio?

Zdjęcie autorstwa Anna Tarazevich z Pexels

Większość kobiet wybiera ten sposób bo tanio, bo szybko, bo prosto. Tylko czy to jest dobre dla Twojego ciała? Zastanówcie się czy czasem 3 tygodnie bez golenia nie byłyby bezcenne? Kurcze a Wasi partnerzy byliby spokojni o swoje pianki do golenia. Dodatkowo w tym czasie możecie zrobić peeling ciała, maskę na twarz, na włosy czy „utrzeć” piętki.

Uwierzcie, że golenie maszynką jest na prawdę mało skuteczne. Po pierwsze nie wyrywacie włosa tylko przycinacie. Te z Was co maja ciemne owłosienie, mogą zauważyć czarne kropki. To są właśnie resztki włosków. One bardzo szybko odrastają a co gorsze, wieczne przycinanie powoduje wzmocnienie włosa czyli nasze owłosienie jest coraz grubsze, mocniejsze i ciemniejsze. Już nie wspomnę, jak włoski zaczną wrastać w skórę. To powoduje ból i pieczenie. Mogą pojawić się również stany zapalne czy nieestetyczne grudki.

Dodatkowo trzeba regularnie wymieniać maszynkę lub ostrza. Tępym postrzępionym ostrzem podrażniamy naszą skórę. Wrażliwa skóra, jakby mogła to by uciekła :-). Dziewczyny a co najważniejsze, musicie golić się na tyle często, że skóra nie ma szans na odbudowanie.

Kurczę, teraz tak myślę dlaczego kieruję ten tekst do kobiet? Kochani Panowie przecież Wy też się depilujecie. Jak mogłam Was tak z dyskryminować? …

Tak więc kontynuując polecamy zdecydowanie inne metody depilacji. Oczywiście możecie skorzystać z profesjonalnych gabinetów, laserów czy fotodepilacji. No ale w domu możecie spróbować depilacji za pomocą pasków do depilacji. Oczywiście musicie zaopatrzyć się w wosk, ale tych kosmetyków na rynku jest sporo.

Paski do depilacji są mega tanie, dodatkowo teraz mamy promocję :-). Są wytrzymałe i przyjemnie się nimi depiluje. Wybór też jest spory cienkie, grubsze, sztywniejsze czy bardziej miękkie. Tylko zdradzę, że te miękkie sprawdzą się lepiej przy depilacji miejsc trudniej dostępnych. Potrzeba tylko trochę wprawy bo ćwiczenie czyni mistrza.

Jak potrzebujecie więcej informacji to zapraszamy do kontaktu: biuro@panw.com.pl lub skorzystajcie z porad hurtowni które z nami współpracują.

Zdjęcie autorstwa Samson Katt z Pexels
Zdjęcie autorstwa cottonbro z Pexels

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *