BEZ SMUG

Na pewno wielu z Was zgodzi się ze mną, że sprzątanie łazienki to skomplikowany i czasochłonny proces. To pomieszczenie w każdym domu jest trudne do sprzątania pod wieloma względami.

Jest ono dostępne dla wszystkich domowników, często odwiedzane, posiada wiele miejsc szybko brudzących się i trudno dostępnych do mycia. Dodatkowo umywalka, kran, lustro itd. to miejsca narażone na bezpośredni kontakt z wodą co jest jednoznaczne z osadzaniem się kamienia i osadów. Już nie wspomnę o dzieciach, które potrafią podczas mycia zębów czy rąk upaćkać wszystko w zasięgu metra :-).

Dlatego idę Wam z pomocą. Od razu mówię, że nie ma takiej opcji wróżki, która czary mary i błysk. No niestety samo się nie zrobi, natomiast mam fajny produkt który mi pomaga w szybkim sprzątaniu i jest dzięki swoim właściwością bardzo ekonomiczny. Przedstawiam ręcznik na rolce WAVE, https://sklep.panw.com.pl/produkt/recznik-airlaid-wave-rolka-275cm-x-120m-2/ Pierwsza myśl ? Kurcze drogi…. To nie jest tak do końca.

RĘCZNIK AIRLAID a RĘCZNIK KUCHENNY

Ręczniki kuchenne dostępne w marketach po pierwsze są niższe, po drugie mają mniej metrów i po trzecie co najważniejsze są wykonane z innego rodzaju celulozy. Specjalna technika tłoczenia naszego ręcznika, dodatki włókien wzmacniających powodują małe zużycie co zaraz Wam pokażę. Dodatkowo posiada właściwości nie pylące, nie pozostawia resztek na lustrze czy powierzchniach ceramicznych, po zmoczeniu nie ulega szybkiemu rozdarciu. Ręcznik na rolce posiada wygodną perforacje co 38cm. Czyli do sprzątania urywacie z rolki płat 27,5cm x 38cm. (ręcznik kuchenny jest cieńszy i mniejszy więc musimy dozować większą ilość na raz)

Na umycie lustra i kranu zużyłam jeden płaT ręcznika AIRLAID

Ręcznik AIRLAID w moim domu jest niezastąpiony. Polecam Wam go z czystym sumieniem bo jest gwarancją 100% satysfakcji.

PRZED kontra PO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *