Nasze patenty na wykorzystanie worka bawełnianego.

worek bawełniany

Jeden produkt kilka korzyści

Nie wiem czy już mieliście przyjemność użytkować Nasz worek bawełniany? Jeżeli nie to zachęcamy do wypróbowania. Jest dużego rozmiaru, starannie wykonany z materiału pierwszego gatunku i ma piękny nadruk w modnych kolorach. Dodatkowo ma wiele zastosowań, kilka z nich chciałabym Wam zaproponować.

WYJĄTKOWA OSŁONKA NA KWIATY

Przy urządzaniu domu liczą się proste i nietuzinkowe pomysły. Zależy nam na efekcie wow ale nie zawsze mamy wystarczający budżet. A bawełniana osłonka wygląda niebanalnie, łatwo ją dostosować do potrzebnego rozmiaru a czyszczenie opiera się głównie na wrzuceniu jej do pralki. Z resztą oceńcie sami.

SPRYTNY POJEMNIK /KOSZYK W ŁAZIENCE

Potrzebujecie mały zgrabny worek na brudna bieliznę? A może potrzebujecie sprytnego pojemnika na płatki czy papier toaletowy? Wykorzystajcie nasz patent. Możecie go powiesić lub postawić na podłodze.

POMOCNIK PODCZAS ZAKUPÓW

Czy Wam też się zdarza, że idziecie na małe zakupy, niby tylko kilka produktów i dopiero przy kasie okazuje się że braknie wam rąk na spakowanie ich wszystkich. Dodatkowo macie już dość foliowych torebek? Zapewniam Was, że worek PANW-a zajmuje mało miejsca, a dodatkowo możecie założyć go na plecy co przy cięższych produktach jest bardzo istotne.

W działach z warzywami czy owocami możecie też wykorzystać worek zamiast plastiku. Zdradzę Wam, że za dosłownie moment wprowadzimy torbę bawełnianą w którą będziemy pakować nasz ręcznik bawełniany z naszej linii produktów kompostowanych Naturline http://www.panw.com.pl/panwnaturline.html

Secret project, poniżej 🙂

Co myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *