MUSIMY SIĘ WSPIERAĆ

Nawet nie wiem jak powinnam zacząć. Radośnie-pewnie nie wypada w obecnej sytuacji. Ponuro-chyba nie powinnam dołować tylko wspierać i motywować. Sama nie wiem. Sytuacja jest ciężka dla każdego z nas. Dla przedsiębiorców, pracowników, seniorów i dzieci to nie jest komfortowy czas. Znaleźliśmy się w trudnym momencie. A przed pandemią wszystko wydawało się takie łatwe i proste. Żyliśmy idąc do przodu, nie oglądając się za siebie. W zawrotnym tempie życia w którym nic nie było w stanie nas zatrzymać. Tysiące planów, zadań, marzeń. Dni wyglądały podobnie. Wszyscy zapracowani, zabiegani. Spotkania ze znajomymi przyjaciółmi były odkładane na dalsze tory. Bo przecież nie było czasu. To nie było priorytetem. Trzeba było pracować, zarabiać, spełniać swoje cele, przecież trzeba było pogodzić te wszystkie obowiązki. Jak już po całym tygodniu padaliśmy na twarz to marzyliśmy o chwili wytchnienia w samotności. Przecież media społecznościowe były wystarczające aby zostać w kontakcie z bliskimi. A teraz? Czas się zatrzymał. Przyznam, że mam już dosyć samotności, właśnie wspólnych spotkań z ludźmi najbardziej brakuje. Jednak telefon teraz nie wystarcza, to nie to samo. Ale nie można cały czas analizować. Nie można zamartwiać się sprawami na które nie ma się wpływu. Trzeba przyjąć sytuację jaka jest. Przestawić się na tryb awaryjny. Ja to widzę tak, naładowuje baterie, wszystkie akumulatory Zrobiłam sobie listę plusów i minusów. Każdy z nas może zrobić swoją. I nie chodzi o to żeby plusów było więcej. Tylko o to żeby te minusy na bieżąco eliminować. To jest moja praca domowa do odrobienia. Dla mnie najgorsze było poradzić sobie z uczuciami negatywnymi. W moim przypadku strachem i niepewnością. To są uczucia, które towarzyszą wszystkim i są uzasadnione. Boimy się i to jest naturalne. Teraz zdrowie jest najważniejsze. Dlatego w obecnej sytuacji jestem odpowiedzialna. Dostosowuję się do przepisów i obostrzeń. Poważnie traktuję wszystkie wytyczne. Noszę maskę, myję ręce tak często jak to możliwe. Zakładam rękawiczki. Moja łazienka wygląda jak punkt medyczny. Powaga…

Dbam aby higienicznych środków nie zabrakło. W naszym sklepie znajdziecie maski. Jeżeli macie zdolności manualne to możecie uszyć sami, w przeciwnym razie zapraszam do nas.

https://panw.com.pl/produkt/maska-medyczna-materialowa-gumkami/

Polecam skorzystać z proponowanych zestawów, z rękawiczkami, mydłem czy dezynfekcją. Kupując więcej produktów zaoszczędzicie kasę.

https://panw.com.pl/produkt/zestaw-higieniczny-large/https://panw.com.pl/produkt/zestaw-higieniczny-medium/

Mam nadzieję że wybaczycie mi dużo przemyśleń. Niektórym pomaga przelanie emocji na papier. W kolejnym wpisie „rozbroje” kolejne minusy. Znalazłam sposób na monotonię i znużenie. Może was zainspiruję?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *